Creato Černilov, z.s.

Název týmu:

Creato Černilov, z.s.


Kde Váš tým působí:

Černilov


Hlavní vedoucí :

Linda Dorobová


Trenéři pro soutěžní sezónu 2020:

Linda Dorobová, Petra Bouchalová, Petra Vychopeňová


Kdy byl Váš tým založen a kým:

Taneční spolek založila v roce 2015 Linda Smolová.


Pár slov, vět o Vašem týmu:

Taneční skupina Creato působí v Černilově již 6. rokem. Hlavní náplní tréninků je cvičení a tanec s třásněmi, baletní a gymnastická průprava. Závodíme ve všech věkových skupinách v kategoriích pom pom. Loni se náš spolek dokonce rozrostl i o rodičovský tým. Pro děti připravujeme nejen sportovní aktivity a přípravu na závodní sezónu, ale také společně trávíme volný čas.


Jakých úspěchů si nejvíce vážíte?

Našimi největšími úspěchy jsou titul Mistryň Evropy pro rok 2019 a 2017 v kategoriích duo-trio pom junior a solo pom kadet a titul II. Vicemistryň světa v kategorii duo-trio pom kadet. Za velký úspěch považujeme fakt, že se každý rok probojujeme až na Mistrovství Evropy, kde můžeme reprezentovat, a také to, že se každý rok rozrosteme o další členy a snažíme se zlepšovat.


Má Váš tým nějaké motto?

Naším motem není jenom tvrdě trénovat, ale především si užít zábavu a pěkné okamžiky s těmi, kteří mají stejný zájem a radost z pohybu.


Baton nebo Pom?

Pom


Nejkrásnější zážitek ze soutěže za dobu působení Vašeho týmu, napadá Vás?

Nejkrásnější je pro nás pohled na povedené choreografie našich svěřenkyň, dětský úsměv, radost a dojetí při dosažení na medailová umístění.


Jaký je Váš vysněný cíl, úspěch?

Přejeme si pro naše děti kvalitní zázemí pro tvorbu choreografií a trénink průprav, spravedlivé hodnocení a radost z pohybu. Do budoucna bychom jednou rády vybudovaly vlastní prostory, kde budeme mít možnost rozšíření taneční nabídky pro děti a třeba i dospělé. Chtěly bychom, aby děti byly spokojené a pohyb je i nadále bavil. Jako spolek již teď pořádáme volnočasové aktivity mimo taneční rámec a rády bychom se tomu věnovaly i nadále.